Wdrażamy strony internetowe na podstawie CMS WordPress. Tworzymy strony internetowe wizerunkowe pełniące rolę wizytówki Twojej firmy lub biznesowe, które są zorientowane na konkretny cel np. zwiększenie konwersji generowania leadów, czy sprzedaży.

Pozwól odnaleźć się Twoim potencjalnym klientom i buduj zaufanie do Twojej firmy za pomocą spójnego wizerunku w sieci.

Wydajne i szybkie
strony internetowe

Tworzymy strony, zbudowane na silniku CMS WordPress. Wdrażamy na podstawie makiety UX i szaty graficznej zaprojektowanej od zera. Ingerujemy w kod strony ręcznie i ograniczamy używanie wtyczek do minimum, powodując, że strona jest lekka, bardzo wydajna i przyjazna pozycjonowaniu. Posiadamy również opcje bardziej ekonomiczną dla firm z ograniczonym budżetem na start.

Może Cię to przekona, że warto

Korzyści płynące z
projektowania stron
internetowych na WordPress

Stabilność systemu

WordPress jest systemem na bieżąco aktualizowanym, a jego struktura sprawia, że razem z rozwojem firmy będziesz dodawać nowe podstrony i sekcje bezproblemowo.

Łatwość zmian i edycji

Bardzo łatwy panel zarządzania i edycji treści powoduje, że nawet osoby nietechniczne poradzą sobie bez problemu z samodzielnym zarządzaniem.

Wydajność i wygląd

Z odpowiednią wiedzą można zrobić naprawdę piękną i szybką stronę na podstawie indywidualnej szaty graficznej, zaprojektowanej od zera.

Przyjazny dla Google

Kto nie szukał usług lub produktów w Google niech pierwszy rzuci kamień. Algorytmy Google lubią dobre i wydajne strony internetowe postawione na WordPress.

w pakiecie strony internetowej

Co otrzymujesz razem z nową stroną www?

irego-strony-internetowe-bydgoszcz-responsywność

Responsywność

Strona będzie dostosowana na każde urządzenie, czyli telefon, tablet, laptop, monitory oraz duże ekrany TV.

irego-strony-internetowe-bydgoszcz-panel-admina

Panel administracyjny

CMS WordPress słynie z prostego i intuicyjnego panelu zarządzania.
Na pewno sobie poradzisz z jakąkolwiek edycją treści.

irego-strony-internetowe-bydgoszcz-pakiet-szkoleniowy

Pakiet szkoleniowy

Na koniec otrzymasz kurs video jak zarządzać Twoją stroną internetową. Oferujemy również e-booki dotyczące pozyskiwania klientów na stronę www oraz z zakresu marketingu i sprzedaży.

irego-strony-internetowe-bydgoszcz-analityka

Narzędzia analityczne

Zaimplementujemy Google Analytics, które monitoruje ruch i pozwala na generowanie raportów dotyczących użytkowników odwiedzających Twoją stronę i pozyskiwania ruchu.

Otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa i jakości

Jesteśmy pewni, że sposób w jaki wykonamy Twoją stronę internetową, w połączeniu z naszymi autorskimi systemami bezpieczeństwa oraz optymalizacji, to gwarancja strony bezpiecznej i długoterminowej. Gdyby w czasie okresu gwarancji coś cudem się zepsuło, to otrzymujesz bezpłatną pomoc lub nawet nową stronę internetową ZA DARMO.

irego-strony-internetowe-lekkie-i-szybkie

01

Wyróżnij się dzięki
jakości i szybkości

Kreujemy strony internetowe z najlepszym i najlżejszym motywem Kadence. Nie wymyślamy koła na nowo tworząc dedykowane motywy, tylko korzystamy z najlepszych możliwych dostępnych zasobów. Dzięki temu Twoja strona jest bardziej ekonomiczna i uniwersalna. Projektujemy indywidualne szaty graficzne i na ich podstawie wdrażamy projekty od zera. Nie korzystamy z Page Builderów typu Elementor, ale oferujemy również ofertę ekonomiczną, gdzie podstawiamy treści pod gotowy szablon. Nasze strony internetowe posiadają jedynie około 5 niezbędnych wtyczek.

02

Możesz czuć się bezpiecznie

Posiadamy autorski system ochronny, który zabezpiecza stronę przed botami hakerskimi. Wdrażane metody osiągają naprawdę wysoką skuteczność bezpieczeństwa, bez instalowania jakichkolwiek wtyczek. Bezpieczeństwo Twojej strony internetowej to dla nas fundament. Nie pozwolimy, abyś zainwestował pieniądze w stronę, która po kilku miesiącach ulegnie awarii.

irego-strony-internetowe-bydgoszcz-bezpieczenstwo
irego-strony-internetowe-optymalizacja

03

Autorski system optymalizacji

Kolejną wartością, która nas wyróżnia, a dzięki, któremu Twoja strona internetowa zyskuje, to autorski system optymalizacji. Nasz sposób budowania stron www, wraz z połączeniem tego systemu, to gwarancja szybkiej strony, która w ocenie Google i GTMetrix uzyska najlepsze noty. I to wszystko bez wtyczek.

Jaki jest koszt strony internetowej?

Koszt strony internetowej zależny jest od liczby funkcjonalności i wyglądu. Ofertę mamy skalkulowaną tak, aby była dopasowana również na minimalny budżet około 990 zł, a mimo wszystko, aby projekt był profesjonalny. Mamy wcześniej przygotowane autorskie szablony graficzne lub możemy zrobić projekt od zera za kilka-kilkanaście tysięcy zł. Strony internetowe wykonujemy zawsze tak samo – są bezpieczne, szybkie i masz pewność, że po kilku miesiącach po jakiejś aktualizacji nie ulegnie awarii.

Masz pytanie dotyczące oferty?
Napisz do nas na irego@irego.pl

Jakie są największe zagrożenia
w tanich stronach internetowych?

Musimy w tym momencie zaznaczyć, że nie krytykujemy teraz osób, robiących strony internetowe za kilka stówek w ramach nauki. Nie ma w tym nic złego – tak samo to nie jest coś złego, jeśli Twój budżet na stronę to 300 zł, bo musisz najpierw przetestować swój biznes.

Natomiast uważamy, że warto edukować. Z naszego doświadczenia wciąż zbyt dużo przedsiębiorców nie ma świadomości, na jakie zagrożenia się spisuje idąc najtańszym kosztem.

W sumie to, taką stronę można podsumować w jednym zdaniu. Są to pieniądze wyrzucone w błoto. Dlaczego? Ponieważ taka tania strona na pewno jest stworzona w oparciu o mnóstwo wtyczek, darmowy motyw oraz szablon i np. Elementora. Prędzej, czy później, przy aktualizacji wtyczki lub motywu, strona ulegnie awarii i albo będzie trzeba postawić nową od zera albo znowu wydawać pieniądze na naprawę. Niestety to standard.

Dlaczego więc posiadamy w ofercie tanią stronę internetową ekonomiczną? Ponieważ, sprzedajemy gotowy, wcześniej przygotowany przez nas produkt – szablonowy, powtarzalny, ale taki właśnie miał być – niskobudżetowy. Na start firmy, aby w ogóle rozpocząć. Mimo to strona jest profesjonalna, zoptymalizowana i zabezpieczona. Abyś nie musiał żałować podjętej współpracy z amatorem. Konkretny produkt na konkretne potrzeby.

NIEBezpieczeństwo

Niestety zainstalowanie wtyczki w 5 minut nie zabezpiecza strony w pełni. Często nawet taka wtyczka sama w sobie jest luką dla botów. Brak odpowiednich zabezpieczeń to duże ryzyko na włamanie i wykradnięcie informacji przez bota hakerskiego.

Aktualizacje

Największa zmora tanich stron. Aktualizacje należy przeprowadzać regularnie. Bez nich narażamy się na ataki. Jednak, gdy nasza strona jest zbudowana z wtyczek jak z klocków, to prędzej, czy później jakaś aktualizacja doprowadzi do zniszczenia strony. Czasem nieodwracalnie jeśli nie posiadamy kopii zapasowej.

Wolna strona

Elementor, wtyczki, ciężkie motywy. To wszystko tworzy zbyt dużo nadmiarowego kodu. Zanim się odpali strona, to najpierw muszą się odpalić wtyczki i elementor. To wszystko wpływa na gorszą wydajność.

NIEPrzyjazny dla Google

Gorsza wydajność wpływa na ocenę od Google. Im gorsza ocena, tym roboty Google oceniają ją gorzej. Ma to oczywiście wpływ na pozycjonowanie.

niezobowiązująca rozmowa

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej?

irego-strony-internetowe

bezpłatna wiedza

Wolisz stworzyć stronę samodzielnie?

irego-strony-internetowe-cennik