Strony internetowe - IREGO

Strony internetowe

Strony internetowe

Dział IREGO, w którym technicznie wdrażamy strony internetowe w oparciu o system zarządzania CMS WordPress. Tworzymy strony internetowe wizerunkowe pełniące rolę wizytówki Twojej firmy lub biznesowe, które są zorientowane na konkretny cel np. zwiększenie konwersji generowania leadów, czy sprzedaży.

Indywidualna szata graficzna

Gotowe szablony - opcja ekonomiczna

Stawiamy na cel biznesowy Twojej strony

Makieta UX - projektujemy doświadczenia

Otrzymujesz na zakończenie darmowe e-booki

Otrzymujesz na zakończenie instrukcje użytkowania

Chciałbyś porozmawiać o stronie internetowej dla Twojej firmy?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a w ciągu 1 dnia roboczego wyślemy Ci na adres e-mail brief do uzupełnienia w celu poznania Twojej firmy i wytycznych oraz ustalenia dokładnej wyceny. Wysłanie potwierdzimy telefonicznie wraz z omówieniem ewentualnych uwag.

Strony internetowe wizerunkowe

Strona internetowa wizerunkowa pełni funkcję wizytówki i miejsca, w którym Twój potencjalny klient pozna Twoją firmę, zapozna się z jej ofertą i odszuka potrzebne dla niego informacje np. dane kontaktowe lub adresowe. W IREGO projektujemy strony www „na pełnym wypasie”, czyli w cenie otrzymujesz wszystkie funkcjonalności rozbudowania, które sprawią, że Twoja strona internetowa będzie mierzyła dane i ruch, będzie szybka i zabezpieczona, zoptymalizowana pod pozycjonowanie, ze skonfigurowaną skrzynką pocztową i formularzem kontaktowym, a dodatkowo przy zamówieniu w razie gdybyś wyraził taką chęć, to otrzymasz projekt logo gratis!

irego-strony-internetowe-bydgoszcz
irego-strony-internetowe-bydgoszcz

Strony internetowe biznesowe

Strona internetowa biznesowa jest przeznaczona głównie dla firm, które zamierzają aktywnie działać marketingowo i pozyskiwać leady lub konwersje na sprzedaż. Przed wdrożeniem takiej strony rozpoczynamy współpracę od wewnętrznych warsztatów, podczas których analizujemy Twoją grupę docelową i jej proces zakupu. Proces ten wraz z przedstawieniem indywidualnych wartości Twojej firmy, realnie zwiększa konwersje wśród Twoich potencjalnych klientów.

Kliknij poniżej w nazwę strony i porównaj usługi

  • Strona wizerunkowa
  • Strona biznesowa
UsługaStrona wizerunkowaStrona biznesowa
Usługa
Projekt logo GRATIS!
Instalacja WordPress
Domena + hosting gratis
Konfiguracja SEO
Optymalizacja pod Google
Implementacja zapory ochronnej Firewall
Instalacja antywirusa
Optymalizacja szybkości
Google Analytics
Strona główna + zakładki
Instalacja certyfikatu SSL
Konfiguracja skrzynki pocztowej
Zdjęcia PREMIUM z banku zdjęć
Konfiguracja formularza kontaktowego
Wdrożenie systemu bloga/aktualności
Przygotowanie polityki prywatności i cookies
Stworzenie treści tekstowych
Badanie grupy docelowej i jej procesu zakupu
Zorientowanie strony pod cel biznesowy np. generowanie sprzedaży czy leadów
Przedstawienie wartości Twojej firmy, aby zwiększać konwersje i sprzedaż
Wdrożenie procesu budowy bazy mailowej
Bezpłatne szkolenie „10 sposobów na zwiększenie ruchu na Twojej stronie”
12 miesięcy bezpłatnej opieki administracyjnej i wsparcia
Wyceń bezpłatnie projektWyceń bezpłatnie projekt

Proces tworzenia strony internetowej

Badania i analiza

Badamy Twoje oczekiwania za pomocą gotowego briefu, następnie jeśli jest to strona biznesowa, to analizujemy grupę docelową Twojej firmy i tworzymy wartości, które będą rozwiązywały problem Twojego potencjalnego klienta.

Kreacja graficzna

Projektujemy szatę graficzną indywidualnie od 0 lub przygotowujemy gotowy szablon wraz z kreacją opisów tekstowych zoptymalizowanych pod pozycjonowanie

Prezentacja koncepcji

Przedstawiamy Ci wstępną koncepcję, zamysł i plan - tutaj jesteśmy na bieżąco w kontakcie i wspólnie dopracowujemy ostateczną strategię dot. tworzenia Twojej strony www wraz z motywem wizualnym.

Wdrożenie

Wdrażamy stronę na silniku CMS WordPress wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami, a następnie uzupełniamy treści tekstowe, ikonografię i zdjęcia

Co zyskujesz zamawiając stronę internetową w IREGO?

01

SEO

Przygotujemy Twoją stronę pod pozycjonowanie

02

Bezpieczeństwo

Zainstalujemy antywirusa i skonfigurujemy zaporę ochronną Firewall, która będzie chronić Twoją stronę przed spamem i atakami hakerskimi

03

Szybkość

Zoptymalizujemy kod i wtyczki, aby strona wczytywała się jak najszybciej

04

Kompleksowość

Niczym się nie przejmujesz i nic od Ciebie nie wymagamy oprócz wypełnienia na początku formularza z oczekiwaniami, jak i dawania ewentualnych uwag. Wszystkie zadania przejmują profesjonaliści, którzy dopracują Twoją stronę o każdy detal.

05

Łatwość zarządzania

CMS WordPress to silnik, który umożliwia łatwą edycję i rozwijanie strony, nawet bez pomocy informatyka, czy firmy. Na zakończenie zlecenia, otrzymasz od nas e-book wraz z instrukcją jak bezpiecznie edytować i zmieniać swoją stronę.

06

Kopia zapasowa

Po wdrożeniu strony, będziemy cyklicznie tworzyć kopię zapasową, na wypadek awarii.

07

GRATIS

Otrzymasz 1 koncepcję projektu logo w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce, naszkicowanego od zera i stworzonego w naszym procesie projektowania logo.

Oraz w przypadku strony biznesowej dodatkowo:

Zorientowanie na Twój cel biznesowy i proces zakupowy klienta

W odpowiedni sposób przedstawiamy wartości Twojej firmy, które rozwiązują problem klienta i zwiększają konwersję

Zbudujemy proces pozyskiwania danych do Twojej bazy mailowej

Otrzymasz szkolenie jak pozyskiwać wartościowy ruch na Twoją stronę

Przez 12 miesięcy będziemy się opiekować Twoją stroną w razie drobnych korekt

Chciałbyś porozmawiać o stronie internetowej dla Twojej firmy?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a w ciągu 1 dnia roboczego wyślemy Ci na adres e-mail brief do uzupełnienia w celu poznania Twojej firmy i wytycznych oraz ustalenia dokładnej wyceny. Wysłanie potwierdzimy telefonicznie wraz z omówieniem ewentualnych uwag.

Z IREGO współpracujemy już od kilku lat na zasadzie abonamentu graficznego oraz raz na jakiś czas realizacji filmów promocyjnych. Współpraca przebiega wzorowo, czujemy się traktowani priorytetowo, a pomimo naszych aktywnych działań marketingowych projekty otrzymujemy na czas i zawsze profesjonalnie dopracowane na ostatni guzik. Polecamy!

- Nikodem WróblewskiReShape Fitness & Health Club

Filmy promocyjne stworzone przez IREGO dla naszego boxa CrossFit® w Zabrzu zawsze idealnie oddają klimat, taki jaki chcemy pokazać. Są otwarci na sugestie, ale przede wszystkim udzielają wartościowych rad! Dzięki temu zawsze osiągamy zamierzony cel konkretnej realizacji.

- Grzegorz LichwaCrossFit Silesia

Po prostu profesjonaliści. Działali z pełnym zaangażowaniem, dopracowując nasz logotyp w najdrobniejszych szczegółach. Świetny kontakt, otwartość na sugestie, elastyczne warunki współpracy, terminowość. Zdecydowanie polecamy!

- Łukasz KiełbasaPL Construction

Strona internetowa odpowiada wszystkim moim wytycznym, jest elegancka i czytelna, zaprojektowane logo również jest dokładnie takie jakie chciałam. Kontakt wzorowy, szczerze polecam 🙂

- Aleksandra KołakowskaAleksandraMakeUp.pl

Świetni specjaliści, realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie pod każdym względem. Serdecznie polecam😊

- Michał TłockHypertropin

Bardzo sprawna realizacja zlecenia. Tak naprawdę Pan Emil wykonał swoją pracę lepiej niż tego oczekiwałem. Szybko, sprawnie, duża kreatywność. Polecam

- Piotr PacholczykSnekker

Wzorowa współpraca, polecam Pana Emila w 100%. Zawsze służy dobrą radą i ma świetne pomysły.

- Kacper GawrońskiROOK

Współpraca przebiegła płynnie. Dobry kontakt, szybka odpowiedź na wiadomości, solidnie wykonane projekty. Polecam

- Patryk WaszczukDiamond Phenix
    Call Now Button