Tworzenie
stron internetowych

Tworzymy strony internetowe PREMIUM w dobrej cenie. W oparciu o indywidualny projekt bez ingerencji kosztochłonnego programisty. Ofertę dopasowaliśmy w taki sposób, aby wyciskać Twoje koszta, jak gąbkę i zachowywać przy tym, jak najwyższą jakość.


Czym się wyróżniają nasze strony internetowe na rynku?

Wielu przedsiębiorców rozważa wybór najtańszej alternatywy, bo przecież strona, jak strona – to ta sama usługa. W rzeczywistości tak do końca nie jest. Strony internetowe za kilkaset złotych, często tworzone przez początkujących, mogą wydawać się atrakcyjne cenowo, ale niosą za sobą ryzyka.

Większość stron na polskim rynku

 • Zabezpieczenie wtyczką, która nie będzie do końca skuteczna oraz wpłynie na gorszą wydajność Twojej strony internetowej.
 • Stworzone za pomocą Elementora, bądź innych podobnych technologii i szablonów. Wpływa to na wolniejsze ładowanie przy rozbudowywaniu projektu, a to z kolei na negatywne oceny algorytmów Google.
 • Bardzo często nadmiar wtyczek do różnych celów powoduje konflikty przy aktualizacjach. A brak aktualizacji – luki w zabezpieczeniach. Takie błędne koło jest nadzwyczajnie niebezpiecznie, dlatego ważne, aby strona była odpowiednio zbudowana.
 • Są stworzone na tu i teraz, bez przygotowania na prosty i nieograniczony rozwój oraz elastyczność.
 • Bardzo często są złej jakości estetycznej – niestety również droższe strony od „zaufanych” dostawców. Badania wskazują, że branding będzie odgrywać coraz większą rolę w procesie zakupu.
 • Jeśli szukasz strony w niższych budżetach, musisz się liczyć z niedoświadczonym twórcą, który narazi Cię na większość powyższych zagrożeń.

Irego

 • Strony www zabezpieczamy ręcznie przed wirusami bez użycia wtyczek. Dzięki temu strona jest wydajniejsza i skutecznie zabezpieczona. Wtyczki potrafią być same w sobie lukami bezpieczeństwa.
 • Nasze strony internetowe tworzymy za pomocą edytora Gutenberg + Kadence Pro, wdrażając od zera bez użycia szablonów. To połączenie sprawia, że koszta stworzenia strony maleją, a zachowana jakość jest porównywana do strony napisanej od zera przez programistę. Wysoka jakość w dobrej cenie.
 • Tworzymy strony z minimalnie możliwą liczbą dodatkowych wtyczek. Nie używamy wtyczek niesprawdzonego pochodzenia. Jeśli wymagana jest ingerencja w kod silnika WordPress, to robimy to ręcznie lub piszemy skrypty od zera. Dzięki temu Twoja strona będzie miała zaledwie około 5 wtyczek podstawowych. Wpływa to korzystnie na jej szybkość ładowania i przede wszystkim bezpieczeństwo.
 • Nasza metodologia tworzenia strony i wydania jej klientowi sprawia, że jej rozwój i rozbudowa oraz wszelkie modyfikacje stają się dziecinnie proste. Na koniec projektu otrzymujesz od nas instrukcje video, które pomogą Ci samodzielnie zarządzać stroną, czy tworzyć kopie zapasowe. Aktualizacje całego silnika są automatyczne, sprawne i nie wymagają Twojej ingerencji.
 • Nasza oferta została zaprojektowana w taki sposób, aby klient otrzymywał stronę tylko i wyłącznie w oparciu o indywidualną, piękną szatę graficzną. Twój budżet jest mniejszy i myślisz sobie – to pewnie drogie? Zaprojektujemy Ci tylko i wyłącznie stronę główną, czyli najważniejszą część wizerunkową Twojej strony internetowej. Dzięki temu otrzymasz stronę Premium o wyjątkowym wyglądzie i w dobrej cenie.
 • Nad projektem nie pracują osoby bez odpowiednich kompetencji.
Wyceń stronę www

Nasze przykładowe realizacje

Wizualizacja realizacji strony internetowej w branży instalatorskiej strzelecki-instalacje.pl

Daniel Strzelecki

Strona internetowa z indywidualnym projektem graficznym w branży instalatorskiej. Celem projektu było stworzenie najlepszego wizerunku w okolicy. Sprawdź jakie efekty finansowe udało się uzyskać, dzięki nowemu wizerunkowi.
Przejdź do realizacji Daniel Strzelecki

Chcesz, aby Twoja strona WWW pozyskiwała dla Ciebie klientów?

Doradzimy Ci bezpłatnie jak za pomocą strony lub sklepu www, pozyskać nowych klientów, zwiększyć sprzedaż lub konwersję. Nie musisz posiadać własnej strony. Jeśli natomiast posiadasz stronę lub sklep, to otrzymasz ekspercki raport z analizą co warto na niej usprawnić. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi, to otrzymujesz wiedzę ekspercką dla dalszego rozwoju – bezpłatnie.

Zamów bezpłatny audyt
Emil Patyk

Emil Patyk


Dodatkowy zakres

Jakie korzyści otrzymasz z nową stroną od Irego?

1

2 lata gwarancji


2

12 miesięcy opieki technicznej


3

Podstawowe pozycjonowanie


4

Dodatkowe funkcjonalności


Zamów wycenę strony

Do wyboru 3 pakiety cenowe

Jak to wygląda cenowo?

Tańsza strona www może wydawać się oszczędnością, jednak często ulega zainfekowaniu bądź innej awarii (bardzo często nie do odzyskania). Czyli są to pieniądze wyrzucone w błoto. Dodatkowo strony internetowe tworzone przez niedoświadczone osoby często wizerunkowo wyglądają gorzej, co może wpłynąć na gorszą reputację firmy wśród potencjalnych klientów. Dlatego zalecamy rozważenie długoterminowych korzyści wynikających z inwestycji w wysokiej jakości stronę.

Freelancer

około 500 zł


 • Technologia: Elementor, Szablony, Gotowce
 • Szybkość ładowania: W większości przypadków wolna
 • Jakość estetyczna: Gotowe szablony i wzory
 • Bezpieczeństwo: Brak zabezpieczeń lub za pomocą wtyczek
 • Liczba wtyczek: Przeważnie 10-20
 • Rozwój i modyfikacje: Rozwój wiąże się z obciążeniem wydajności

Irego

około 4000 zł


 • Technologia: Gutenberg + Kadence Pro
 • Szybkość ładowania: Ultra szybka. Poniżej 1.2 sekundy
 • Jakość estetyczna: Indywidualna szata graficzna strony głównej stworzona przez projektanta
 • Bezpieczeństwo: Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwo
 • Liczba wtyczek: 5-10
 • Rozwój i modyfikacje: Bardzo duża elastyczność
Wyceń stronę www

Software House

około 10 000 zł


 • Technologia: Programiści, dedykowany motyw WordPress
 • Szybkość ładowania: Ultra szybka. Około sekundy
 • Jakość estetyczna: Indywidualna szata graficzna stworzona przez projektanta, bądź zespół grafików
 • Bezpieczeństwo: Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwo
 • Liczba wtyczek: 5-10
 • Rozwój i modyfikacje: Bardzo duża elastyczność

FAQ

Najczęściej zadawane pytania


To pytanie może spędzać sen z powiek wielu osobom zastanawiającym się nad zakupem usługi stworzenia nowej strony – z jednej strony można zobaczyć na portalach ogłoszeniowych oferty za 500 zł, a z drugiej otrzymać wyceny sięgające po 10 000 zł za stronę dla nowej firmy. Jakie zatem jest optymalne rozwiązanie? To zależy od liczby zakładek, nakładu pracy, treści, technologii wdrożenia i dodatkowych funkcjonalności – podstawowa strona na kilka zakładek z ładną szatą graficzną powinna kosztować pomiędzy tymi kwotami, czyli około 5000 zł – można to uznać za cenę sprawiedliwą, lecz należy dokładnie zweryfikować rzetelność zleceniobiorcy.

Proces tworzenia strony internetowej zawiera kilka etapów. W 19. odcinku podcastu Nowoczesny Wizerunek Firmy temat ten wyjaśniony jest dość szczegółowo. Zachęcamy do obejrzenia.

Przede wszystkim ręcznie – bez użycia wtyczek, które same w sobie potrafią być luką dla wirusów, czy hakerów oraz elementem zmniejszającym wydajność strony. Nasza autorska metodologia obejmuje uzupełnienie kodu .htaccess o autorskie formuły zabezpieczające serwer, zmianę domyślnych przedrostków w bazie danych, dodatkowo zmieniamy uprawnienia plików i domyślne logowanie. Na zabezpieczenie strony wpływa także tak fundamentalna rzecz jak technologia i metodologia budowy stron – ograniczanie wtyczek oraz korzystanie tylko z tych sprawdzonego pochodzenia oraz nie używanie gotowych rozwiązań i szablonów.