Poznaj nas i nasze wartości

Pomagamy głównie nowym firmom wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Doradzamy, kreujemy i wdrażamy od zera profesjonalny wizerunek marki.

Kierujemy się ideą, że jeśli rosną nasi Klienci, to rośniemy również my.

nasze usługi

Czym się zajmujemy?

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy głównie z nowymi przedsiębiorcami, firmami, które dopiero powstają. Pomagamy im postawić pierwszy silny krok na rynku. Jak wiadomo konkurencja staje się coraz większa, dlatego, aby się wyróżnić należy przeprowadzić szereg działań wizerunkowych. Nasze usługi są idealne dla nowych firm, które zamierzają znacząco rosnąć i generować sprzedaż. IREGO powstało z myślą o osobach, które są świadome tego jak bardzo istotne jest budowanie wizerunku marki i zależy im na wysokiej jakości projektach. Posiadamy również doświadczenie ze współpracy z większymi podmiotami, takimi jak TVN, Stadion Śląski, Tour de Pologne, Medicover SPORT i sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Jak działamy?

Oferujemy usługi pojedynczo np. sam projekt logo lub w pakiecie zbudowanie wizerunku marki kompleksowo. W każdym przypadku najpierw zaczynamy od rozmowy lub uzupełnienia dedykowanego formularza. Ma to na celu wyłonić największe potrzeby i wyzwania potencjalnego Klienta oraz ocenić jego aktualną sytuację. Dzięki temu będziemy w stanie szybko dostarczyć informacje zwrotną, czy jesteśmy w stanie pomóc, a jeśli tak, to dopasować kilka rozwiązań do wyboru. Dopiero wtedy zdecydujesz, czy chcesz z nami współpracować.

Kim jesteśmy?

IREGO to nowa i świeża marka zrzeszająca grupę specjalistów z doświadczeniem. Aktualnie działamy zdalnie z całej Polski. Każda z osób jest w swojej dziedzinie ekspertem, dlatego masz pewność, że Twoje projekty będą stworzone z największą starannością.

Co mówią nasi klienci o współpracy?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zauważyliśmy, że przedsiębiorcy nie mają w pełni świadomości jak powinno budować się wizerunek firmy, jakie projekty i materiały reklamowe są potrzebne ich firmie i jak wycisnąć z nich generowanie sprzedaży. To sprawia, że często przepłacają na projekty, ponieważ ich nie potrzebują lub takie, które nie zarabiają na firmę, tak jak by rzeczywiście mogły.

Zawsze zależy nam, aby dogłębnie poznać sytuację klienta. Na jej podstawie proponujemy zakres projektowy, który pomoże mu się rozwijać i nie będzie zbędnym wydatkiem, a inwestycją, zwracającą się wielokrotnie.

Kierujemy się ideą, że jeśli nasi klienci rosną, to rośniemy również my

Doradzimy Ci bezpłatnie

Zamierzasz założyć firmę? A może jesteś zainteresowany zbudowaniem nowego wizerunku dla istniejącej marki? Doradzimy Ci, co według nas w Twojej sytuacji będzie najlepsze, jakie projekty warto wdrożyć i dlaczego.