Projekt logo stworzony przez IREGO swój początek ma na kartce papieru w towarzystwie gumki do mazania i ołówka. Każdy projekt to inna historia, inna geneza i proces myślowy. Tworzymy znaki symboliczne, niosące przekaz i oddające charakter danej marki.

Wyróżnij swoją firmę poprzez elegancki i ponadczasowy projekt logo, dzięki któremu będziesz dumny i zawsze na szczycie wśród swojej konkurencji.

W jaki sposób kreujemy projekt logo?

Wyróżnia nas przede wszystkim styl i proces tworzenia logo. Każdy projekt tworzony jest w stylistyce ponadczasowego minimalizmu – uproszczenia formy, a proces rozpoczyna się na kartce papieru. Znak szkicowany jest setki razy, zanim uzyskamy najlepszą konstrukcję do przeniesienia go w program graficzny. Początkowo tworzymy sam znak, następnie dokładamy typografię, modyfikujemy ją, aby projekt wyróżnić i nadać mu oryginalności, a na końcu tworzymy paletę barw. Prób dojścia do idealnej i symbolicznej formy jest setki i dopiero jak uzyskamy „to coś”, to otrzymasz minimum 2 najlepsze koncepcje do wyboru (z setki powstałych). Dlaczego minimum? Ponieważ proces kreatywny jest elastyczny i nieliniowy.

Nasze projekty logo

Projekt logo – jakie są koszty?

Koszt projektu logo wykonanego przez IREGO różni się zakresem projektowym. Przygotowaliśmy 3 opcje na każdy budżet, różniące się od siebie nie jakością, a zakresem. Dzięki czemu osoby z ograniczonym budżetem na starcie, mogą sobie pozwolić na profesjonalny projekt.

Masz pytanie dotyczące oferty?
Napisz do nas na irego@irego.pl

jak wykonujemy projekt logo

Proces tworzenia projektu logo

irego-projekt-logo-badania

Badania i analiza rynku oraz branży

Po potwierdzeniu rozpoczęcia współpracy zaczynamy analizę Twojej branży i grupy docelowej, czyli Twoich potencjalnych klientów. Tu pojawiają się pierwsze procesy myślowe i kierunki dalszych działań.

irego-projekt-logo-badania

Szkicowanie projektu logo

Grafik rozpoczyna szkicowanie na kartce papieru. Z setki szkicy wyłaniamy kilka najlepszych do przeniesienia w program graficzny i kontynuacji pracy.

irego-projekt-logo-badania

Tworzenie projektu logo

Najlepsze koncepcje dopracowujemy o każdy detal, dodajemy typografię, która ulega modyfikacjom i tworzymy paletę barw.

irego-projekt-logo-badania

Key visual i wizualizacje

Przedstawiamy Ci wizualizacje i przykłady zastosowania key visuala na różnych materiałach reklamowych, czy gadżetach firmowych.

irego-projekt-logo-prezentacja

Prezentacja, korekty i wysyłka paczki plików

Na koniec otrzymujesz prezentację na maila i dajesz nam ewentualne uwagi. W razie potrzeby poprawiamy, a następnie wysyłamy Ci paczkę plików (kilkadziesiąt formatów plików).

Co zyskujesz zamawiając projekt logo?

01

Gwarancja satysfakcji

Jeśli żadna z propozycji projektów logo Ci się nie spodoba, to otrzymujesz 100% zwrot wpłaconych środków.

02

Kilka projektów do wyboru

Otrzymasz kilka profesjonalnych propozycji Twojego projektu logo.

03

Tyle korekt ile potrzebujesz

Projekt poprawiamy tak długo, aż Ci się spodoba. Poprawki są w cenie.

04

Kilkadziesiąt formatów plików

Otrzymasz pliki do użytku cyfrowego, do druku, graweru, haftu, na social media itd… Całość będzie zarówno w kolorze, jak i wersji czarnej i białej, a w dodatku poziomo i pionowo.

05

Księga znaku

Cyfrowa księga w PDF, która zawiera szereg informacji na temat projektu logo oraz wytyczne, które powinno się przestrzegać dla spójnego wizerunku firmy.

niezobowiązująca rozmowa

Chcesz zlecić nam stworzenie projektu logo?

irego-bydgoszcz-projektowanie-graficzne

bezpłatna wiedza

Wolisz stworzyć logo samodzielnie?