niezobowiązująca rozmowa

Bezpłatna propozycja

Zamierzasz założyć firmę albo już prowadzisz? Nie wiesz jak budować wizerunek firmy i od czego zacząć, a potrzebujesz fachowego doradztwa, które nakreśli Ci dalsze działania?

Zostaw nam adres e-mail, a wyślemy Ci na niego pytania dotyczące Twojej firmy i celów na przyszłość. Na podstawie odpowiedzi przygotujemy dla Ciebie w pliku PDF niezobowiązujące propozycje dalszych działań, które według nas przyczynią się do wzrostu Twojej firmy. Jest to po prostu strategia i możesz wcielić ją w życie samodzielnie bez naszej pomocy.  Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

  Dlaczego warto
  z nami współpracować?

  Zauważyliśmy, że przedsiębiorcy nie mają w pełni świadomości jak powinno budować się wizerunek firmy, jakie projekty i materiały reklamowe są potrzebne ich firmie i jak wycisnąć z nich generowanie sprzedaży. To sprawia, że często przepłacają na projekty, ponieważ ich nie potrzebują lub takie, które nie zarabiają na firmę, tak jak by rzeczywiście mogły.

  Zawsze zależy nam, aby dogłębnie poznać sytuację klienta. Na jej podstawie proponujemy zakres projektowy, który pomoże mu się rozwijać i nie będzie zbędnym wydatkiem, a inwestycją, zwracającą się wielokrotnie.

  Kierujemy się ideą, że jeśli nasi klienci rosną, to rośniemy również my

  irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-raty-v2

  Projekty możesz
  opłacić w ratach

  Optymalizujesz swoje koszta firmowe na starcie bez potrzeby inwestowania wielu tysięcy złotych za jednym zamachem. Okres opłat możemy dopasować indywidualnie pod Twoje możliwości czasowe, ale głównie jest to 3, 6 i 12 miesięcy.

  irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-gwarancja

  Otrzymujesz
  gwarancję satysfakcji

  Każdy projekt objęty jest gwarancją Twojego zadowolenia. Naszych klientów przekonujemy wyłącznie wysoką jakością projektów i doradztwa. Jeśli jakiegokolwiek projektu nie zaakceptujesz i nie wyrazisz chęci tego, abyśmy go poprawiali, to po prostu nie kontynuujemy współpracy i otrzymujesz zwrot 100% środków.

  Co mówią nasi klienci o współpracy?