Dzięki tej usłudze Twoja firma lub marka osobista rozwinie skrzydła, a Ty słusznie mocno postawisz pierwszy krok w biznesie. Zakres usługi wizerunek dla firmy dopasujemy do Twojej firmy i Twojego budżetu, najpierw bezpłatnie przedstawiając Ci optymalne rozwiązania.

być może to cię przekona

Dlaczego warto?

wszystko w jednym miejscu

Co wchodzi
w zakres pełnej usługi?

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Identyfikacja wizualna

Projekt logo wraz z księgą znaku, key visualem, materiałami reklamowymi, gadżetami firmowymi i pełnym systemem wizualnym

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Strona internetowa

Zaprojektowana i wdrożona od 0 strona na CMS WordPress z motywem Kadence. Nie korzystamy z gotowych szablonów i page builderów ze względu na wydajność i optymalizację pod SEO.

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Sesja zdjęciowa

Przyjedziemy do Ciebie, aby wykonać profesjonalną sesję zdjęciową Twojej firmy, pracowników, usług i produktu. Korzystamy z bardzo zaawansowanych technologicznie sprzętów.

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Film promocyjny

Oprócz sesji zdjęciowej wykonamy również film lub filmy promocyjne, które będą piękną i dynamiczną reklamą Twoich usług lub produktów.

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Social Media

Skonfigurujemy, zaplanujemy i wdrożymy angażujący content sprzedażowy do Twojej grupy docelowej. Skutecznie wypromujemy Twoje usługi, produkty i firmę.

irego-agencja-interaktywna-bydgoszcz-identyfikacja-wizualna

Druk i przesyłka

Wcześniej zaprojektowane materiały wydrukujemy i prześlemy kurierem prosto pod Twoje drzwi. Usługa nie jest obowiązkowa. Możemy od niej odstąpić, aby cały projekt był bardziej ekonomiczny.

bez tego nie zaczynamy

Warunki współpracy

łączny budżet całego projektu minimum 15 000 zł rozłożone na raty

nad projektem pracujemy
wspólnie z klientem

nowo powstałe marki lub wymagające odświeżenia wizerunku

4 powody dlaczego warto

Jak to może wpłynąć na Twoją firmę?

Sprzedaż

Według najnowszych badań psychologii kupowania, po pierwszym kontakcie styku z potencjalną firmą lub produktem, pierwsze pytanie, które podświadomie nasz mózg sobie zadaje to: „Czy to mi się podoba?”. Pierwsze wrażenie ma przeogromny wpływ na nasze chęci w podejmowaniu dalszych kroków w celu ewentualnego zakupu.

Wyróżnienie

Skoro czytasz ten tekst, to myślisz o założeniu biznesu, lub już to zrobiłeś. A skoro zainteresowałeś się również aspektem wizerunku dla swojej firmy, to stawiasz sobie wysokie cele o wzroście i rozwoju. W przypadku skalowania biznesu, nie ma drogi na skróty – trzeba się wyróżnić. Bo konkurencja jest coraz bardziej liczebna.

Zaufanie

Czy nie robi na Tobie wrażenia, gdy firma, z którą potencjalnie chcesz nawiązać współpracę posiada spójny system wizualny w sieci, jak i lokalnie, a jej stronę internetową dopieszczają profesjonalne fotografie lub filmy? Im bardziej profesjonalny wizerunek budujemy na różnych punktach styku, tym większe zaufanie budzimy u potencjalnych klientów.

Nowi odbiorcy

Przyszły czasy intensywnej cyfryzacji, a pokolenia ukształtowane w dobie internetu zaczynają swoje kariery zawodowe i biznesowe. To one będą powoli stanowić większą część partnerstw i współprac biznesowych. To oni będą kupować Twoje produkty i usługi – głównie sprawdzając wcześniej firmę w sieci. Wniosek nasuń sobie sam.

niezobowiązująca rozmowa

Możemy sprawdzić, czy u Ciebie miałoby to sens

Zostaw nam swój numer telefonu, a w ciągu 1 dnia roboczego oddzwonimy. Zadamy Ci kilka pytań, aby poznać Twoją firmę i Twoje potrzeby oraz cele na przyszłość. Nasz gotowy proces sprawi, że rozmowa nie potrwa dłużej niż 5 minut. Następnie bezpłatnie i niezobowiązująco zaproponujemy Ci mailowo 3 opcje – ekonomiczną, standardową i premium. Każda z nich będzie szyta na miarę Twoich potrzeb, które poznamy podczas rozmowy. Opcje różnią się zakresem projektowym.
    Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.