Projektujemy materiały graficzne w nowoczesnym stylu, które sprawią, że Twoja marka będzie wyglądać profesjonalnie, prestiżowo i luksusowo. Działamy głównie z mikro i małymi firmami.

studio graficzne irego

Co możemy dla Ciebie zrobić?

irego-studio-graficzne-budzet

Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy jest aktualnie dla Ciebie zbyt drogie?

A brakuje Ci czasu i wiedzy, by projektować samodzielnie i za tanie projekty nie chcesz płacić bo są po prostu słabe?

W IREGO znaleźliśmy ten problem, który uderza wielu przedsiębiorców na starcie działalności – chcieliby budować profesjonalny wizerunek i to czasem bardzo, ale ważniejsza jest po prostu optymalizacja kosztów. To normalne – jednak wizerunek marki w dzisiejszych czasach jest bardzo znaczący w perspektywie dalszego rozwoju. Coraz więcej firm i właścicieli przykłada do tego wagę i już wkrótce stanie się to obowiązkowe, aby zaistnieć na rynku.

Projektowanie
na każdy budżet

Zdecydowaliśmy się wdrożyć 2 rozwiązania – na większe projekty przygotowujemy ofertę na 3 pakiety cenowe: ekonomiczny, standardowy i premium, różniące się od siebie zakresem prac, a nie jakością. Dodatkowo możemy dopasować pod Twoje indywidualne potrzeby system płatności ratalnych – mniejsze koszta rozłożone w czasie. 

irego-studiograficzne-oferta-na-kazdy-budzet

Doradzimy Ci bezpłatnie

Zamierzasz założyć firmę? A może jesteś zainteresowany zbudowaniem nowego wizerunku dla istniejącej marki? Doradzimy Ci, co według nas w Twojej sytuacji będzie najlepsze, jakie projekty warto wdrożyć i dlaczego.