Wizerunek dla firmy - IREGO

Wizerunek dla firmy

Kompleksowy wizerunek dla firmy

Dzięki tej usłudze Twoja firma lub marka osobista rozwinie skrzydła, a Ty słusznie mocno postawisz pierwszy krok w biznesie. Zakres usługi wizerunek dla firmy dopasujemy do Twojej firmy i Twojego budżetu, najpierw bezpłatnie przedstawiając Ci optymalne rozwiązania.

W przypadku kreacji zdjęć i filmu, dojedziemy do Ciebie na miejsce lub wybierzemy optymalną przestrzeń na zewnątrz.

Strategia działań

Zdjęcia i film promocyjny

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Wdrażanie strony www

Założenie i prowadzenie social media

Druk i przesyłka materiałów reklamowych

Chciałbyś porozmawiać o wizerunku dla Twojej firmy?

Zostaw nam swój numer telefonu, a w ciągu 1 dnia roboczego oddzwonimy.  Zadamy Ci kilka pytań, aby poznać Twoją firmę i Twoje potrzeby oraz cele na przyszłość. Nasz gotowy proces sprawi, że rozmowa nie potrwa dłużej niż 5 minut. Następnie bezpłatnie i niezobowiązująco zaproponujemy Ci mailowo 3 opcje – ekonomiczną, standardową i premium. Każda z nich będzie szyta na miarę Twoich potrzeb, które poznamy podczas rozmowy. Opcje różnią się zakresem projektowym.

Co obejmuje usługa
kreowania wizerunku firmy?

Zakres pełnej usługi kreowania wizerunku dla firmy zależny jest przede wszystkim od indywidualnej sytuacji potencjalnego Klienta oraz jego budżetu. Możemy wykonać kompleksową usługę wraz z realizacją zdjęć i filmów, prowadzeniem social media, a możemy również zminimalizować koszta za cały projekt umawiając się tylko na poszczególne podusługi.

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wysłanie do nas zgłoszenia, a osobiście się przekonasz za darmo i niezobowiązująco, czy możemy Ci jakoś pomóc i czy nasze propozycje potencjalnych rozwiązań Ci odpowiadają.

Usługa kreowania wizerunku składa się z kilku etapów, które odpowiadają kamieniom milowym – po każdym z nich otrzymujesz raport i dalszy plan działania, który bez Twojej akceptacji nie ruszy dalej. Możemy działać zdalnie, ale nasze ustandaryzowane procesy wnikliwie będą Cię wgłębiać w projekt, powodując, że nad Twoją realizacją będziemy działać RAZEM!

Jak wygląda proces kreowania wizerunku dla firmy?

1. Strategia budowania wizerunku dla firmy

Najpierw podczas naszych wewnętrznych warsztatów ustalimy dokładny harmonogram i zakres prac. Zaproponujemy Ci pierwsze schematy planów budowania wizerunku, ustalimy terminy dalszych etapów, przekażemy Ci czego mniej więcej możesz się spodziewać i przede wszystkim jaki mamy plan wobec wizerunku Twojej firmy lub marki osobistej. Jeśli zaakceptujesz plany wysłane w estetycznym pliku PDF, to przejdziemy do dalszego etapu.

2. Zdjęcia i film promocyjny firmy

Jeśli sytuacja Twojej nowej firmy/marki osobistej będzie odpowiednia do tego typu usługi, to przyjedziemy do Ciebie na miejsce w każdy zakątek Polski lub wybierzemy neutralną przestrzeń na zewnątrz i wykonamy dla Ciebie lub Twojej firmy indywidualną sesję zdjęciowa Twojego zespołu/obiektu/usługi lub produktu oraz/lub stworzymy film promocyjny, który będzie miał określony cel. Materiały będą wykorzystywane w powtarzalnym procesie do kolejnych etapów kreowania wizerunku.

3. Identyfikacja wizualna wizerunku dla firmy

Na tym etapie nadajemy Twojej marce koloru, wciskamy w nią życie i ducha, tak aby była wyjątkowa, indywidualna, pamiętliwa i ponadczasowa. Jest to najważniejszy etap, podczas którego kreujemy wizerunek Twojej firmy lub marki pod względem wizualnym. Kreujemy logo, system wizualny, czyli zasady projektowania różnych punktów styku Klienta z Twoją marką, tworzymy wizualny szablon strony internetowej i wszelkie materiały reklamowe, takie jak wizytówki, ulotki i gadżety firmowe (zakres ile i jakie projekty ustalamy podczas niezobowiązującej rozmowy przed rozpoczęciem współpracy).

4. Wdrażanie strony www i social media

Wdrożymy Twoją stronę na CMS WordPress na podstawie gotowego szablonu graficznego lub indywidualnego projektu zaprojektowanego od zera na etapie 3 jeśli będzie ustalony w zakresie usługi. W międzyczasie zespół od Social Media rozpocznie konfiguracje strony na Facebooku lub/oraz na Instagramie oraz zacznie ustalać dalszy plan działania i harmonogram postów.

5. Druk materiałów reklamowych i przesyłka prosto pod Twoje drzwi

Na koniec wydrukujemy dla Ciebie w ustalonych ilościach projekty, które zaprojektowaliśmy na etapie 3. oraz wyślemy Ci je kurierem na wskazany adres. Jest to usługa również dodatkowa, nieobowiązkowa, którą dopasowujemy zawsze indywidualnie w zależności od Twoich celów, potrzeb i budżetu.

Czy warto zadbać o wizerunek dla firmy?

Wizerunek dla firmy ma wpływ na większą sprzedaż

Według najnowszych badań psychologii kupowania, po pierwszym kontakcie styku z potencjalną firmą lub produktem, pierwsze pytanie, które podświadomie nasz mózg sobie zadaje to: „Czy to mi się podoba?”. Pierwsze wrażenie ma przeogromny wpływ na nasze chęci w podejmowaniu dalszych kroków w celu ewentualnego zakupu.

Spójny wizerunek firmy to profesjonalizm, który buduje zaufanie

Prawdopodobnie każdy z nas łapie się w ten proces myślowy. Czy nie robi na Tobie wrażenia, gdy firma, z którą potencjalnie chcesz nawiązać współpracę posiada spójny system wizualny w sieci, jak i lokalnie, a jej stronę internetową dopieszczają profesjonalne fotografie lub filmy? Im bardziej profesjonalny wizerunek budujemy na różnych punktach styku, tym większe zaufanie budzimy u potencjalnych Klientów.

Aby się rozwijać, należy się wyróżnić

Jest 90% prawdopodobieństwa, że skoro czytasz właśnie ten tekst, to myślisz o założeniu biznesu, lub już to zrobiłeś. A skoro zainteresowałeś się również aspektem wizerunku dla swojej firmy, prawdopodobnie stawiasz sobie wysokie cele lub marzenia o wzroście i rozwoju. W przypadku skalowania biznesu, nie ma drogi na skróty - trzeba się wyróżnić. Jak? Wizerunkiem w oczach Klientów.
Bo konkurencja jest coraz bardziej liczebna.

Młode pokolenia internetowe przejmują rynek

Przyszły czasy intensywnej cyfryzacji, a pokolenia ukształtowane w dobie internetu zaczynają swoje kariery zawodowe i biznesowe. To one będą powoli stanowić większą część partnerstw i współprac biznesowych. To oni będą kupować Twoje produkty i usługi - głównie sprawdzając wcześniej firmę w sieci. Wniosek nasuń sobie sam.

Wizerunek dla firmy lub marki osobistej - jakie są koszta?

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest na początku rozwijania własnej firmy. Optymalizacja kosztów, unikanie niepotrzebnych wydatków i oszczędzanie na usługach, czasem ponosząc niestety za to konsekwencje w przyszłości. Wychodzimy na przeciw takim problemom – naszą misją jest wspierać polskich przedsiębiorców, tak aby nasz rynek rósł i stawał się coraz bardziej potężny. Zdecydowaliśmy się więc, aby usługa kreowania wizerunku dla firmy była elastyczna i zawsze dopasowywana do budżetu potencjalnego kontrahenta.

Podsumowując
Zakres usług dopasowujemy do budżetu, który jesteś w stanie przeznaczyć, jednak minimalny i standardowy zestaw w tej usłudze to identyfikacja wizualna + strona internetowa wizerunkowa. Resztę pod-usług, czyli m.in. zdjęcia, film promocyjny, czy prowadzenie social media wykonamy dla Ciebie tylko i wyłącznie jeśli wyrazisz taką chęć. Ty ustalasz warunki – prawda, że atrakcyjna opcja? 🙂

Chciałbyś porozmawiać o wizerunku dla Twojej firmy?

Zostaw nam swój numer telefonu, a w ciągu 1 dnia roboczego oddzwonimy.  Zadamy Ci kilka pytań, aby poznać Twoją firmę i Twoje potrzeby oraz cele na przyszłość. Nasz gotowy proces sprawi, że rozmowa nie potrwa dłużej niż 5 minut. Następnie bezpłatnie i niezobowiązująco zaproponujemy Ci mailowo 3 opcje – ekonomiczną, standardową i premium. Każda z nich będzie szyta na miarę Twoich potrzeb, które poznamy podczas rozmowy. Opcje różnią się zakresem projektowym.

Call Now Button