Projekt logo - IREGO

Projekt logo

Projekt logo stworzony przez IREGO swój początek ma na kartce papieru w towarzystwie gumki do mazania i ołówka. Każdy projekt to inna historia, inna geneza i proces myślowy. Tworzymy znaki symboliczne, niosące przekaz i oddające charakter danej marki.

Wyróżnij swoją firmę poprzez elegancki i ponadczasowy projekt logo, dzięki któremu będziesz dumny i zawsze na szczycie wśród swojej konkurencji.

irego-projekt-logo-bydgoszcz-v4

W jaki sposób tworzymy projekt logo?

Wyróżnia nas przede wszystkim styl i proces tworzenia logo. Każdy projekt tworzony jest w stylistyce ponadczasowego minimalizmu – uproszczenia formy, a proces rozpoczyna się na kartce papieru. Znak szkicowany jest setki razy, zanim uzyskamy najlepszą konstrukcję do przeniesienia go w program graficzny. Początkowo tworzymy sam znak, następnie dokładamy typografię, modyfikujemy ją, aby projekt wyróżnić i nadać mu oryginalności, a na końcu tworzymy paletę barw. Prób dojścia do idealnej i symbolicznej formy jest setki i dopiero jak uzyskamy „to coś”, to otrzymasz minimum 2 najlepsze koncepcje do wyboru (z setki powstałych). Dlaczego minimum? Ponieważ proces kreatywny jest elastyczny i nieliniowy.

Projekty logo

Chciałbyś porozmawiać o projekcie logo dla Twojej firmy?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a w ciągu 1 dnia roboczego wyślemy Ci na adres e-mail brief do uzupełnienia w celu poznania Twojej firmy i ustalenia dokładnej wyceny. Wysłanie potwierdzimy telefonicznie wraz z omówieniem ewentualnych uwag.

Projekt logo - proces tworzenia

Badania i analiza

Po potwierdzeniu rozpoczęcia współpracy zaczynamy analizę Twojej branży i grupy docelowej, czyli Twoich potencjalnych klientów. Tu pojawiają się pierwsze procesy myślowe i kierunki dalszych działań.

Szkicowanie logo

Grafik rozpoczyna szkicowanie na kartce papieru. Z setki szkicy wyłaniamy kilka najlepszych do przeniesienia w program graficzny i kontynuacji pracy.

Tworzenie projektu logo

Najlepsze koncepcje (zwykle od 2-3) dopracowujemy o każdy detal, dodajemy typografię, która ulega modyfikacjom i tworzymy paletę barw.

Wizualizacje logo

Każdą koncepcje nanosimy na wizualizacje, tak byś mógł dostrzec, jak logo będzie się prezentować w użyciu.

Prezentacja i korekty

Otrzymujesz prezentację na maila i dajesz nam ewentualne uwagi.

Wysyłka paczki plików

Po akceptacji następuje eksport plików i wysłanie do Ciebie paczki na maila.

Co zyskujesz zamawiając projekt logo w IREGO?

01

Uczciwe stawki

Przed rozpoczęciem dokładnie wiesz ile zapłacisz, a my nie naliczamy dodatkowych opłat bez Twojej akceptacji.

02

Światowej klasy nowoczesną stylistykę

Nowoczesne i ponadczasowe logo, które jest inwestycją Twojej firmy na wiele lat.

03

Zaufanie Twoich klientów

Klienci zobaczą Twój profesjonalizm, co przełoży się na ich zaufanie i generowanie sprzedaży.

04

Kilkadziesiąt formatów plików

Otrzymasz pliki do użytku cyfrowego, do druku, graweru, haftu, na social media itd… Całość będzie zarówno w kolorze, jak i wersji czarnej i białej, a w dodatku poziomo i pionowo.

05

Wizualizacje i przykłady zastosowania

Wizualizacje na elementach identyfikacji wizualnej, dzięki którym zobaczysz projekt w użyciu.

06

Paletę barw

Paleta barw dobrana na podstawie psychologii kolorów do stosowania w komunikacji z Twoimi klientami.

Jaki jest koszt projektu logo?

Rekordowe ceny za zaprojektowanie logo wynoszą miliony dolarów – najniższe pewnie symboliczne piwo. W IREGO pod względem tego rozstrzału sytuujemy się gdzieś w dolnej granicy. 🙂 Aby dokładnie wycenić projekt musielibyśmy najpierw poznać Twoją firmę – zostaw nam swoje dane kontaktowe, a w ciągu 1 dnia roboczego wyślemy Ci na adres e-mail brief do uzupełnienia w celu poznania Twojej firmy i ustalenia dokładnej wyceny. Wysłanie potwierdzimy telefonicznie wraz z omówieniem ewentualnych uwag.

Wypełnij formularz

Call Now Button