Projektowanie graficzne - IREGO

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne. Studio graficzne IREGO

Nasze studio graficzne zajmuje się głównie projektowaniem identyfikacji wizualnych dla firm oraz materiałów reklamowych do druku oraz do użytku cyfrowego np. na social media.

Oferujemy możliwość zamówienia pojedynczej usługi lub kilka usług w pakiecie, taki jak sobie sam zażyczysz lub współpracę na zasadzie opłaty abonamentowej. Wtedy zamawiasz raz i w ramach współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji dostępni priorytetowo.

Projekt logo

Księga znaku, księga identyfikacji wizualnej

Materiały reklamowe do druku

Strony internetowe, UX/UI

Materiały biznesowe dla firmy

Reklama zewnętrzna np. billboardy, banery

Grafiki na Social Media

Projektowanie graficzne IREGO Bydgoszcz

studio graficzne

Projekt logo

Wyróżnij swoją firmę eleganckim i ponadczasowym logo, dzięki któremu będziesz dumny i zawsze na szczycie wśród swojej konkurencji.

studio graficzne

Logo i identyfikacja wizualna

Projekt logo wraz z systemem wizualnym i materiałami reklamowymi. Zakres projektowy dopasowywany jest indywidualnie.

Chciałbyś porozmawiać o projektowaniu graficznym dla Twojej firmy?

Zostaw nam swój numer telefonu, zaznacz, jaką usługą główną projektowania graficznego jesteś zainteresowany, a w ciągu 1 dnia roboczego oddzwonimy, żeby zadać Ci kilka pytań na temat Twojej sytuacji. Nasz gotowy proces sprawi, że rozmowa nie potrwa dłużej niż 5 minut. Następnie otrzymasz niezobowiązującą wycenę współpracy.

Abonament graficzny dla firm - na czym polega?

Abonament graficzny to stałe korzystanie z usług profesjonalnego grafika na konkretnych warunkach współpracy, które zostaną ustalone wspólnie i dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Umowa jest na minimum 3 miesiące, a rozliczenie cykliczne co miesiąc. Ta forma współpracy jest bardziej korzystna dla przedsiębiorstw, których zapotrzebowanie na projekty graficzne jest duże i regularne, a ze względu na aktywne działania marketingowe często potrzebują projektów w terminie „na jutro”.
Nasz abonament działa na zasadzie liczby projektów, czyli płacisz za liczbę projektów jednorazowo, choćby ich wartość przewyższała opłacaną kwotę – dodatkowo Twoją współpracę traktujemy priorytetowo i możesz liczyć na ekspresowy czas realizacji. Korzystnie? Ale to nie wszystko. 🙂 Niewykorzystane projekty przechodzą na kolejny miesiąc współpracy, więc i tak będziemy zobowiązani do wykonania dla Ciebie projektów np. w innym terminie. Eh, konkurencja nas zabije 🙂

Cenę i warunki abonamentu graficznego dla firm ustalamy indywidualnie – możemy się umówić np. tylko na abonament grafik do social mediów, abonament na same ulotki lub na wszystkie projekty do druku.
To od Ciebie i potrzeb Twojej firmy zależy jakie wybierzemy warunki.

Jak wygląda proces tworzenia logo?

Proces tworzenia logo zaczynamy od analizy trendów i konkurencji, ustalenia grupy docelowej i zapoznanie się z rynkiem.
Następnym etapem jest szkicowanie na kartce papieru – kilka najlepszych wzorów zostanie odtworzone w programie graficznym w podstawowym czarnym kolorze, aby konkretnie określić budowę i proporcje. Do gotowych znaków dokładana jest typografia, czyli nazwa Twojej marki, a następnie ręcznie modyfikowana, tak aby zwiększyć oryginalność i ekskluzywność Twojego projektu logo. Dopiero na końcu na podstawie psychologii kolorów i po głębokiej analizie ustalamy barwy, tak aby niosły za sobą odpowiednie skojarzenia. Gotowe 3 koncepcje przedstawiamy Ci w prezentacji wraz z odtworzonym procesem myślowym jak każdy projekt powstawał, jaka niesie się za nm symbolika, opis jego budowy i znaczenie kolorów.

Zakres identyfikacji wizualnej

Zakres identyfikacji wizualnej zależny jest od tego co potrzebuje Twoja firma i jaki masz przeznaczony budżet. Nie oferujemy wszystkim tego samego – jakby prosto to nie zabrzmiało, to zawsze dopasowujemy usługę do potrzeb Twojej firmy. Po co projekt ulotki firmie, która np. nigdy go nie wykorzysta? 🙂

Dlatego usługa identyfikacji wizualnej polega na skonfigurowaniu odpowiedniego zestawu i wtedy dopiero on podlega szczegółowej analizie i wycenie.

Minimalna cena za podstawową identyfikacje wizualną to 2500 zł i w jej zakres wchodzi oczywiście cały pakiet projektu logo, spójny system wizualny wraz z instrukcjami i przykładami stosowania na przyszłość oraz dodatkowe projekty reklamowe/gadżety firmowe do wyboru.

Call Now Button