O firmie - IREGO

Poznaj nas i nasze wartości

Pomagamy głównie nowym firmom wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Doradzamy, kreujemy i wdrażamy od zera profesjonalny wizerunek marki.

Kierujemy się ideą, że jeśli rosną nasi Klienci, to rośniemy również my.

Czym się zajmujemy

Oferujemy usługi kreatywne i technologiczne z zakresu tworzenia wizerunku dla marki. Projektujemy graficznie, wdrażamy strony www w technologii WordPress, tworzymy materiały foto-video, drukujemy materiały reklamowe i zarządzamy Twoimi social media. 

Z kim współpracujemy

Współpracujemy głównie z nowymi przedsiębiorcami, firmami, które dopiero powstają. Pomagamy im postawić pierwszy silny krok na rynku. Jak wiadomo konkurencja staje się coraz większa, dlatego, aby się wyróżnić należy przeprowadzić szereg działań wizerunkowych. Nasze usługi są idealne dla nowych firm, które zamierzają znacząco rosnąć i generować sprzedaż. IREGO powstało z myślą o osobach, które są świadome tego jak bardzo istotne jest budowanie wizerunku marki i zależy im na wysokiej jakości projektach. Posiadamy również doświadczenie ze współpracy z większymi podmiotami, takimi jak TVN, Stadion Śląski, Tour de Pologne, Medicover SPORT i sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Kim jesteśmy?

IREGO to nowa i świeża marka zrzeszająca grupę specjalistów z doświadczeniem. Aktualnie działamy zdalnie z całej Polski. Każda z osób jest w swojej dziedzinie ekspertem, dlatego masz pewność, że Twoje projekty będą stworzone z największą starannością.

Jak działamy

Oferujemy usługi pojedynczo np. sam projekt logo lub w pakiecie zbudowanie wizerunku marki kompleksowo. W każdym przypadku najpierw zaczynamy od rozmowy lub uzupełnienia dedykowanego formularza. Ma to na celu wyłonić największe potrzeby i wyzwania potencjalnego Klienta oraz ocenić jego aktualną sytuację. Dzięki temu będziemy w stanie szybko dostarczyć informacje zwrotną, czy jesteśmy w stanie pomóc, a jeśli tak, to dopasować kilka rozwiązań do wyboru. Dopiero wtedy zdecydujesz, czy chcesz z nami współpracować.

Case Studies - nasze stworzone marki

Sprawdź jak wizualnie stworzyliśmy wizerunki przykładowych firm

Pecty

Śląski Festiwal Sportu i Zdrowia

Budmar

Z IREGO współpracujemy już od kilku lat na zasadzie abonamentu graficznego oraz raz na jakiś czas realizacji filmów promocyjnych. Współpraca przebiega wzorowo, czujemy się traktowani priorytetowo, a pomimo naszych aktywnych działań marketingowych projekty otrzymujemy na czas i zawsze profesjonalnie dopracowane na ostatni guzik. Polecamy!

- Nikodem WróblewskiReShape Fitness & Health Club

Filmy promocyjne stworzone przez IREGO dla naszego boxa CrossFit® w Zabrzu zawsze idealnie oddają klimat, taki jaki chcemy pokazać. Są otwarci na sugestie, ale przede wszystkim udzielają wartościowych rad! Dzięki temu zawsze osiągamy zamierzony cel konkretnej realizacji.

- Grzegorz LichwaCrossFit Silesia

Po prostu profesjonaliści. Działali z pełnym zaangażowaniem, dopracowując nasz logotyp w najdrobniejszych szczegółach. Świetny kontakt, otwartość na sugestie, elastyczne warunki współpracy, terminowość. Zdecydowanie polecamy!

- Łukasz KiełbasaPL Construction

Strona internetowa odpowiada wszystkim moim wytycznym, jest elegancka i czytelna, zaprojektowane logo również jest dokładnie takie jakie chciałam. Kontakt wzorowy, szczerze polecam 🙂

- Aleksandra KołakowskaAleksandraMakeUp.pl

Świetni specjaliści, realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie pod każdym względem. Serdecznie polecam😊

- Michał TłockHypertropin

Bardzo sprawna realizacja zlecenia. Tak naprawdę Pan Emil wykonał swoją pracę lepiej niż tego oczekiwałem. Szybko, sprawnie, duża kreatywność. Polecam

- Piotr PacholczykSnekker

Wzorowa współpraca, polecam Pana Emila w 100%. Zawsze służy dobrą radą i ma świetne pomysły.

- Kacper GawrońskiROOK

Współpraca przebiegła płynnie. Dobry kontakt, szybka odpowiedź na wiadomości, solidnie wykonane projekty. Polecam

- Patryk WaszczukDiamond Phenix

    Bezpłatnie Ci doradzimy

    Zamierzasz założyć firmę? A może jesteś zainteresowany zbudowaniem nowego wizerunku dla istniejącej marki? Doradzimy Ci, co według nas w Twojej sytuacji będzie najlepsze, jakie projekty warto wdrożyć i dlaczego.

    Call Now Button