Strona internetowa

AutoKosmetyka Siemkowice


Zakres prac

Projekt strony www, Wdrożenie strony www

Czas realizacji

1 miesiąc

Krótki opis projektu

AutoKosmetyka Siemkowice, renomowane studio detailingowe specjalizujące się w samochodach premium, zwróciło się do nas z potrzebą stworzenia profesjonalnej strony internetowej. Celem było wzmocnienie sprzedaży poprzez dynamiczną i indywidualną szatę graficzną, która wyróżniałaby się na tle konkurencji. Strona miała przekonać wymagających klientów do wyboru właśnie tego studia, co wymagało perfekcji zarówno estetycznej, jak i technicznej.

O firmie

AutoKosmetyka Siemkowice to studio detailingowe, które oferuje kompleksowe usługi pielęgnacji samochodów premium. Dzięki zaawansowanym technikom i wysokiej jakości produktom, studio zdobyło uznanie wśród właścicieli luksusowych pojazdów, dla których jakość i precyzja wykonania są priorytetem.

Hm, nie wiem co mam powiedzieć. Jeśli powiem, że projekt petarda to będzie za mało. Jest zrobiony w taki sposób, jaki oczekiwałem. Wręcz projekt przeszedł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony. :):) Akcpetuję projekt i nie mogę się doczekać, gdy już go zobaczyć na własne oczy, przemierzając myszką po ekranie! 🙂 Pięknie!

Proces realizacji projektu

Projekt rozpoczęliśmy od zaprojektowania architektury informacji oraz ścieżki zakupowej potencjalnego klienta. Kluczowym założeniem było przedstawienie usług w sposób zrozumiały za pomocą dedykowanych zakładek oraz maksymalne uproszczenie dostępu do realizacji. Ponadto, umożliwiliśmy klientowi łatwe, intuicyjne i szybkie dodawanie nowych realizacji na stronę.

Ze względu na brak stałego cennika i indywidualną wycenę usług, stworzyliśmy wyraźne i powtarzalne CTA (call to action), zachęcające do wyceny usług lub kontaktu telefonicznego.

Po przygotowaniu fundamentów teoretycznych, struktury i strategii, przystąpiliśmy do projektowania graficznego w programie Adobe XD. Następnie projekt został wdrożony od zera przy użyciu technologii Kadence Pro + Gutenberg, co znacznie obniżyło koszty wdrożenia, zachowując wysoką jakość porównywalną z pracą programisty.

Strona uzyskała najwyższe oceny w PageSpeed Insights i GTmetrix, co świadczy o jej doskonałej wydajności. Realizacja projektu trwała około miesiąca, a klient zaakceptował pierwszą zaprezentowaną wersję, wyrażając swoje zadowolenie z efektu końcowego.